Alışveriş sepetiniz boş!
KATEGORİLER

Swarovski Crystal Starled Deluxe Grace 6 crystalls

Stok Durumu : Stok sorunuz
Marka : SWAROVSKI MODERN
Ürün Fiyatı : Fiyat Sorunuz
 • BÜYÜK İÇ MEKANLAR İÇİN YOĞUN ETKİLER

  Büyük kristal ve güçlü ışık yayan diyotlar (LED) olan ışık fikstürleri Crystal StarLED Deluxe'in belirgin özelliklerinden biridir. Bu büyük ölçekli aydınlatma sistemi, yüksek tavanlı odalarda ve ortam parlaklığının yüksek olduğu güçlü ışık yansımalarına ulaşmak için mükemmel (büyük kristal, kendi başına cazip tasarım özelliğidir). Kusursuzca parlatılmış kristallerin saf parlaklığı güçlü LED'ler ile birleştirilerek benzersiz dayanıklılığa sahip inanılmaz derecede etkili, ekonomik ve az bakım gerektiren bir aydınlatma sistemi oluşturur. Crystal StarLED Deluxe, üç farklı set konfigürasyonda mevcuttur. Belli bir oda için optimum ve eşsiz aydınlatmayı sağlamak için tek tek unsurlardan çok yönlü bir aydınlatma sistemi yapılandırmak da mümkündür. Üstün etkileri Crystal StarLED ile birlikte elde edilebilir AVANTAJLAR Crystal StarLED Deluxe'in ayırt edici özellikleri:

  MODÜLERLİK - Önceden monte edilmiş ve kuruluma hazır setler planlamayı kolaylaştırır - Özel ihtiyaçlar için bireysel tasarım konfigürasyonları veya kombinasyonları: Aydınlatmanın genişletilmesi Ek kristali olan sistemi kolaylıkla tek tek sistemler oluşturabilirsiniz. Sistem yelpazesi takılabilir bir uzatma ile kolayca birkaç metre genişletilebilir.

  DAYANIKLILIK Optimum koşullar altında kullanıldıklarında, LED'lerin ömrünü aşacak hiçbir ışık kaynağı yoktur. Sistemi korumanın maliyeti azdır: yapmanız gereken bazen kristalleri temizlemektir.

  DÜŞÜK ENERJİ TÜKETİMİ Crystal StarLED Deluxe aydınlatma sistemleri 1 W LED kullanır. LED'ler, gücü doğrudan ışığa dönüştürür. Ortaya çıkan minimum enerji tüketimi açıkça işletme maliyetlerine yansır.

  GÜVENLİ İŞLETME Sistem elektrik güvenliği: emniyetli ekstra düşük voltaj (SELV).

  LED lighting system consisting of:
  2 light fixtures Crystal 814, 2 light fixtures Crystal 816,
  2 light fixtures Crystal 1224, 1 electronic power supply unit,
  Primary voltage: 100 – 240 V, 50/60 Hz, Output: 350 mA constant current, Wattage: max. 10 W,
  1 distributor module with 6 × 1 W LED inserts.

  RENK SEÇENEKLERİ

    

  KATEGORİ      EFEKT         MONTAJ

                 

  MONTAJ ŞEKLİ

 • GRACE_DB_EN

 • GRACE_MONTAGE_EN

 • Ürün ile ilgili her türlü sormak istediklerinizi yan taraftaki formdan bize gönderebilirsiniz.

  Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.